Слушмобилът остана без антени 18.04 | 12:13
Собственикът бил единственият потърпевш от скандала със СРС-тата
Сивият Chrysler, който беше "обвинен", че е подслушвал политици и бизнесмени, остана без антени, съобщава БНР.
След като лидерът на БСП Сергей Станишев обяви публично за сигнала за нерегламентираното подслушване, в общественото пространство се появи сивият автомобил с шест антени, който веднага беше припознат като слушмобил.
Оказа се, че колата няма общо със СРС-тата. От днес съвсем няма да има основания да бъде подозирана в подобни деяния, след като неизвестни крадци прибрали антените й.
Собственикът на Chrysler-а Ивайло Койчев паркирал колата си към 22 часа в сряда вечерта на улицата. На сутринта обаче я намерил без шестте антени.
Той предупреди крадците да не ги слагат на друг автомобил, защото не се знаело дали не може да бъдат проследени.
Койчев смята, че за момента е единственият потърпевш от скандала със СРС-тата.
Той казва, че старите антени купил от Велико Търново и си ги сложил на колата, защото законът не забранява. Койчев се зарича да си вземе нови.
Собственикът на мнимия слушмобил няма да подава сигнал в полицията за кражбата, тъй като нямало смисъл.
Водещи
-
"Евростат": Минималната заплата в България – най-ниската в ЕС
Най-високата е в Люксембург - 2638 евро
06.02 | 14:45
-
МЕЧ подкрепя идеята за таван на надценките на основни храни
От МЕЧ подготвят и законопроект по примера на унгарския премиер Виктор Орбан, който ограничава...
06.02 | 14:30
-
Русия извади междуконтиненталните балистични ракети "Ярс"
RS-24 е способна да поразява цели на разстояние над 11 000 км
06.02 | 14:20
-
Започва подаването на заявления за допуск до матурите
Всички зрелостници могат да ги подадат от 6 февруари
06.02 | 14:10
Най-четени
-
Борисов: Аз съм правил сигурно 20 бюджета, като сложим и най-големия град София и съм участник в бюджетите в предишните години
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов направи коментар по актуални теми пред медиите в кулоарите на...
06.02 | 10:45
-
45% от българите одобряват президента Радев
Изследването е осъществено в периода от 25 януари до 2 февруари 2025 година, като са...
06.02 | 12:00
-
Цените в заведенията скочиха с 80% нагоре за четири години
Веригите не правят изключение
06.02 | 10:15
-
От 1 април НЗОК ще контролира издаването на рецепти в реално време
Новият процес ще повиши качеството на обслужване на пациентите, които се нуждаят от терапия,...
06.02 | 11:30