Срутиха опасен надлез в София 05.09 | 10:17
Хората обаче продължават да пресичат рисково на мястото му
Опасният надлез над столичния бул. "Никола Мушанов" вече е премахнат. Това обаче не спира пешеходците да пресичат, прескачайки мантинелите. "Призовавам гражданите, докато се реши как ще се организира движението в района, да не пресичат оттук. Премахването на спирките удължава маршрута на пресичащите с около 300-400 метра, но за тяхната безопасност е по-добре да не пресичат този оживен булевард. Вие сами виждате защо сме премахнали пасарелката – ръждата е проникнала навсякъде и съоръжението е опасно”, коментира кметът на район "Красна поляна” Иван Чакъров пред Нова телевизия.
Преди време надвиснала плоча за малко не затисна преминаващ трамвай, след което администрацията на района взе решение за премахване на съоръжението. Сега, заради неправилно пресичащите пешеходци, районната администрация обмисля да издигне по-високи прегради.
Водещи
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
-
Тир премаза лека кола край с. Зимница: Две деца и възрастен мъж загинаха
Други трима ранени са настанени в болницата в Ямбол
24.06 | 15:20
-
Бившият шеф на ДАНС-Варна: Изгонихме Невзоров заради пране на пари. Обаждане на украинската посланичка го върна
По думите на Кирил Димов ръководство на ДАНС с председател Деньо Денев не е представяло пълни...
24.06 | 15:10
-
Украински удари оставиха Севастопол без ток
По-рано президентът на Русия Владимир Путин обяви готовност за възобновяване на преговорите с...
24.06 | 15:00
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15