Стрелба в София! Има трима ранени 07.12 | 18:51

Отцепиха района около бул. "Черни връх"

От iNews.bg

Трима души са били ранени при инцидент в София. Полицията предполага, че става въпрос за стрелба.

Към 17:45 часа, на тел. 112 е постъпил сигнал за възникнал инцидент на столичния бул. "Черни връх", при който са се чули изстрели.

Към адреса са насочени екипи на полицията, районът е отцепен.

Няма данни за жертви, трима пострадали са откарани в болнично заведение. Криминалисти работят по изясняване на обстоятелствата около инцидента. Движението на моторни превозни средства в района на инцидента е затруднено.

Водещи

Най-четени