Стрелба по спирка в Ямбол 20.07 | 16:19
Вандалската проява е извършена в кв. "Златен рог"
Пореден акт на вандализъм е заснет от видеокамери в Ямбол. На записа, разпространен от общината, се вижда как младеж стреля по спирка на градския транспорт.
Вандалската проява е извършена в кв. "Златен рог", след 23 часа в понеделник, съобщиха от общинския пресцентър.
На записа се вижда как трима младежи се приближават към спирката, след което единият насочва пистолет към стъклата на заслона и стреля по тях.
Видеоматериалът, с увреждането на общинската собственост, ще бъде предоставен на полицията. От местната управа предупреждават, че в голяма част от града вече има монтирани камери за видеонаблюдение и нарушителите могат да бъдат лесно разпознати и наказани, съобщава БНР.
Водещи
-
4 от американските самолети напуснаха летище „Васил Левски“
Останалите машини се очаква да отпътуват поетапно, като процесът ще започне от понеделник
27.06 | 13:00
-
Нинова: Радев е в обувките на Борисов
„В тригодишната прогнозна рамка към бюджета се предвижда постоянно дългът да нараства през...
27.06 | 12:20
-
Българин е сред основните фигури в мащабно корупционно разследване в Румъния
То започва в хазартния сектор и впоследствие води до отделно дело срещу кмета на Букурещ...
27.06 | 12:00
Най-четени
-
При акция на МВР: Арестувани са началникът на ВиК - Несебър и заместникът му
Двамата държавни служители са били задържани с белязани пари
27.06 | 09:45
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00
-
След стрелба по кораб - САЩ нанесоха нови удари в Иран
27.06 | 10:00
-
Ето какво време ни очаква до 2 юли, според НИМХ
Днес ще е слънчево и горещо с максимални температури между 31° и 36°, в София - около 31°
27.06 | 09:00