Студът погреба още двама души 30.01 | 13:23
Бялата смърт повали един човек в Кърджалийско и един в Добричко
Студът взе още 2 жертви у нас. 59 – годишен мъж е бил покосен от бялата смърт в кърджалийското село Чорбаджийско. Тялото на загиналия е било намерено на улицата.
Мъжът е паднал недалеч от дома си. По трупа му не са намерени следи от насилие и поради това се смята, че най-вероятната причина за смъртта му е измръзване.
Това е вторият случай на бяла смърт в този регион. Преди ден в село Повет беше открито тялото на 76 - годишен мъж, също жертва на студа.
Студът погреба мъж и в село Видно, община Каварна. Той излязъл вчера вечерта до магазина за хляб. Жена му се притеснила,след като не той не се прибрал, и звъннала в кметството. Тя имала сърдечно заболяване и не посмяла да излезе да го търси.
Тази сутрин тялото на съпругът й е намерено в преспите на съседната на дома му улица.
Водещи
-
Топ астрологът Венета Матева за пълнолунието и ретроградния Меркурий на 30 юни
Ето кои зодии да внимават
28.06 | 12:00
-
Пълна програма по дни и часове до края на Световното по футбол
Груповата фаза приключи, ясни са съперниците и потоците до финала в Ню Йорк на 19 юли
28.06 | 11:40
-
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
По-големите сблъсъци ще станат тогава, когато започне да се подготвя Бюджет 2027
28.06 | 11:20
Най-четени
-
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната
Очакват се температури между 32° и 37°, в София - около 32°
28.06 | 09:00
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00
-
Калфин: Проектобюджетът отразява развитието на публичните финанси през първата половина на годината
Проблемът е, че сега плащаме цената на няколко години абсолютно безотговорно или некадърно...
28.06 | 09:45