ТИР помете кола на Околовръстното 10.05 | 11:13

При инцидента има двама пострадали

От Теодора Кокаланова

ТИР помете лек автомобил в столицата. При инцидента има двама пострадали. Това потвърдиха за iNews от СДВР. 

В 10:28 часа е получен сигнал, че на Околовръстното шосе в София е възникнал инцидент между ТИР и Ford Fiesta. Вследствие на удара са пострадали двама души. Те са откарани с екипи на Спешна помощ в здравно заведение. Все още няма информация за състоянието на ранените. 

На мястото на инцидента има екипи на полицията и Спешна помощ. Движението в района се регулира от органите на реда. Причините за катастрофата се разследват. 

Водещи

Най-четени