Тарикат от Бургас продава белина като лекарство за всякакви болести 21.08 | 10:15
Светослав Стаматов от Бургас забърква „чудните разтвори” в дома си и ги продава, клиентите му са хора, които търсят лечение на тежки заболявания от всякакво естество

Предлагат разредена белина като лекарство-чудо, показва разследване на bTV. Опасните химикали се разпространяват като средство за лечение на рак, аутизъм, проблеми с бъбреците и още куп други заболявания.
Светослав Стаматов от Бургас забърква "чудните разтвори” в дома си и ги продава. Клиентите му са хора, които търсят лечение на тежки заболявания от всякакво естество. Трудно е да се сетите за болест, за която не се предлагат продуктите.
Шишенцата се поръчват по телефона. Екип на телевизията се свърза с търговеца, а той препоръча продукта си с думите: "Чисти вируси, бактерии, гъбички, паразити и възпаления. Пиете го осем пъти на ден и впръсквате два пъти”.
Пред апартамента му в Бургас, мъжът отрече да продава лекарства. По думите му продуктът "пречиства вода”.
Водещи
-
Луна без курс и критични дни за зодиите през август 2025
31.07 | 15:10
-
Президентът: Средствата за развитие на противопожарна авиация да бъдат насочени не към МВР, а във ВВС
Управляващите най-накрая трябва да вземат решение, заяви той
31.07 | 15:00
-
Лъсна престъпна схема с лекарства за онкоболни в Румъния, участвали са и БГ фирми
Скъпите медикаменти, реимбурсирани от държавата, са били продавани в Германия
31.07 | 14:45
-
4 катастрофи на АМ "Тракия" само за 25 км разстояние
Причина за инцидентите е намаленото сцепление на пътя заради дъжда и опасността от аквапланинг
31.07 | 14:30
Най-четени
-
"Възраждане" иска парични санкции за спящите депутати
По-строги санкции за редовно отсъствие
31.07 | 10:30
-
Асен Василев: В България за първи път от четири години българите започнаха да обедняват
Това заяви председателят на "Продължаваме промяната" Асен Василев на брифинг в Народното...
31.07 | 11:15
-
Митов: 2,730 кг фентанил е задържан с участието на ГДБОП от началото на 2025 г.
Отговорът е публикуван на сайта на парламента
31.07 | 11:59
-
В Гърция ревнаха срещу българските туристи
В последните месеци, след официалното включване на България в Шенген по въздушен и морски път,...
31.07 | 12:15