Томислав Дончев: Недоволните от резултатите да се обурнат към съда 04.11 | 16:30
МВР работи, надявам се да установи кой и за кого купува гласове, каза още той

Въпреки всичко, ние съхраняваме подкрепата си, което е постижение – ГЕРБ присъства и в централата, и в местната власт. Носим отговорността и сме виновни за всичко. Играха срещу нас, единственото, което ги обединяваше беше, че бяха срещу нас. Никаква политическа хигиена.
Това заяви вицепремиерът и член на Изпълнителна комисия на ПП ГЕРБ Томислав Дончев, цитиран от БГНЕС.
Който не е доволен от изборния резултат, да се обърне към съда, категоричен бе Дончев. Той съобщи, че МВР работи по темата за купения вот и се надява да се стигне до край – да се установи кой купува и за кого.
Томислав Дончев съобщи, че там, където резултатите не са такива, каквито в ГЕРБ са очаквали, ще има не само анализ, ще бъдат взети мерки – персонални, структурни.
Тези избори стана неинцидентна мода, а почти норма парламентарни представени партии да се крият зад инициативни комитети. Методиката с инициативните комитети не позволява следване на ясна линия в политическата отговорност. Левицата много бързо забрави, че участваше в изборите във Велинград, Кюстендил, София. не чух някой да е признал загуба, отбеляза Дончев.
Изборите свършиха, няма нужда от повече агитация и пропаганда. Сега е време за работа, посочи още Дончев.
Водещи
-
Бойко Борисов с критика към Делян Пеевски: Никой не си е самодостатъчен
Борисов направи предложение от МОН да забранят излъчването на пленарните заседания, защото се...
19.09 | 09:59
-
Проф. Рачев показа времето за дългия уикенд
Понеделник, вторник, сряда - температурите ще са над 30 градуса.
19.09 | 09:45
-
Сериозен трафик се очаква по главните пътища в поредицата от три почивни дни
Пътят за Гърция е едно от възловите места в страната, където от МВР и Агенция "Пътна...
19.09 | 09:30
-
„Те го наричат ремонт, ние – диверсия и безотговорност“: Недоволството в „Дружба 2“ расте
Жителите на квартала споделиха, че се притесняват от това, че още не са получили график,...
19.09 | 09:15
Най-четени
-
„Те го наричат ремонт, ние – диверсия и безотговорност“: Недоволството в „Дружба 2“ расте
Жителите на квартала споделиха, че се притесняват от това, че още не са получили график,...
19.09 | 09:15
-
Сериозен трафик се очаква по главните пътища в поредицата от три почивни дни
Пътят за Гърция е едно от възловите места в страната, където от МВР и Агенция "Пътна...
19.09 | 09:30
-
Василев след словесния сблъсък с Пеевски: Радваме се, че най-сетне се разходи по тротоарите на София
На въпрос докога ще продължи блокадата, той отговори, че за всички депутати е добре всеки ден...
18.09 | 10:30