Убитото от джип детенце било инвитро 03.06 | 08:26
4-годишният малчуган имал близнак

Убитото 4-годишно детенце, което бе блъснато от джип вчера вечерта, е имало близнак. Инцидентът стана в Стара Загора на пешеходната зона в града.
Детето карало колело с родителите си, когато е било блъснато от 45-годишния шофьор, на метри от училище "Васил Левски”.
Според информация на bTV близначетата били заченати инвитро.
Шофьорът е задържан. Директорът на полицията Иван Чолаков съобщи пред Нова телевизия, че инцидентът станал, докато мъжът маневрирал в пешеходната зона.
Предстои да му бъде повдигнато обвинение за причиняване на смърт при транспортно произшествие. От полицията ще поискат мярката за неотклонение да бъде 72 часа, уточни Иван Чолаков.
А в социалните мрежи хората вече се организират за протест заради инцидента.
Призивът в социалните мрежи е днес в 10:00 часа всеки да отиде на мястото на трагедията с цвете в ръка, за да покаже съпричастност към близките и с искане за справедлив процес.
Водещи
-
За девети път в историята: Православната ни църква вари свето миро
Той обясни, че светото миро служи при миропомазването. След като се приготви мирото, то се...
14.04 | 16:15
-
4-годишно дете избяга от градина в Пловдив
"Тези ще ги вкарам в съдебна зала. Градил съм 30 години името си, не мога да допусна да го...
14.04 | 15:59
-
Агнешкото - за какво да гледаме на етикета
Тя припомни, че когато агнето е отгледано в България, печатът е син.
14.04 | 15:45
-
„Добре дошло, Бебе“: Раздават безплатни книжки за ваксините и отглеждането на деца в родилните у нас
На 8 април т.г. бе обявен конкурс за художествен текст „С думи срещу страха, с ваксини срещу...
14.04 | 15:30
Най-четени
-
Започва Страстната седмица
Днес, на Велики понеделник, започва Страстната седмица, която бележи последните дни от...
14.04 | 09:22
-
Облачен понеделник, на места ще превали
Максималните температури ще бъдат между 13° и 18°
14.04 | 08:00
-
Двама души са транспортирани в болница „Пирогов“ след нападението в района на Централните хали в София
Пострадалият е бил откаран по спешност в най-голямата болница в столицата за спешна помощ с...
14.04 | 11:15