Управляващата коалиция работи прекрасно, смята Борисов 23.01 | 15:24
Различната политиката на всяка от партиите не пречи на общата работа в правителството, каза той

Прекрасно си работи коалицията, всичко е наред. Това заяви премиерът Бойко Борисов във връзка с напрежението сред Обединените патриоти, предаде БГНЕС. Днес Борисов откри в Димитровград завод за осветителни тела за автомобилната индустрия.
Всяка политическа партия си има нейните лидери, те си имат своя политика и си я развиват. Важното е това да не пречи на общата работа на правителството, а то не пречи. Най-важната политика е повишаване на доходите, работните места и високотехнологични производства, заяви Борисов.
Искам да поздравя инвеститорите, това е едно от високотехнологичните предприятия. Всичко се изнася за Кьолн. Амбицията им е още 400 човека да назначат. Работниците са изцяло от Димитровград, каза още Борисов.
Той коментира и обвиненията, отправени от Елена Йончева към него и Специализираната прокуратура. "Има специализирани органи. В момента институциите работят, какво общо имаме ние с това?!”, каза още Борисов.
Водещи
-
15 милиона евро за армията на Северна Македония отпуска ЕС
Това съобщи върховният представител по въпросите на външните работи и политиката на сигурност...
26.04 | 13:20
-
Внимавайте! Змиите вече плъзнаха
26.04 | 13:00
-
Розов шоколад е новият хит в Мрежата
Сладкото изкушение Angel Hair (ангелска коса) измества дубайския шоколад
26.04 | 12:39
-
Северноанадолският разлом се разцепва: Заплашена ли е България?
На дъното на Мраморно море тихо и неумолимо се движи нещо, което може да промени съдбата на...
26.04 | 12:20
Най-четени
-
До обяд - слънце, после гръмотевични бури и дъжд
Максималните температури ще бъдат от 21°С до 25°C в цялата страна, а в района Сандански,...
26.04 | 09:15
-
Официално: Натали Трифонова очаква момченце (СНИМКА)
Това призна самата тя в соцалните мрежи
26.04 | 11:00