Ученик тормози учителка, а после майка му я наби 16.03 | 10:42
Учениците били смаяни от случката, прокуратурата започна бързо производство

Районната прокуратура в Разград ръководи бързо производство срещу майка, ударила учителката на сина си в училище
Производството е срещу 57-годишната Шехризаде Х. за причиняване на телесна повреда на учител по повод изпълнение на работата му – престъпление по член 131, ал. 2, във връзка с член 130, ал. 2 от Наказателния кодекс.
На 15 март 2016 год. обвиняемата за причиняване на лека телесна повреда Шехризаде Х. отишла в основното училище в Разград, където учел синът ѝ. Пред класната стая тя влязла в спор с 58-годишната учителка Р.М. заради поведението му. С хилка за тенис и топка момчето се опитвало да уцели своята преподавателка и след направените няколко забележки педагожката ги прибрала.
Когато дошла родителката на момчето, учителката излязла да се срещне с нея и да върне хилката и топката. Майката на ученика започнала да обяснява, че няма право да взема хилката на детето ѝ, защото е скъпа, обиждала 58-годишната учителка и накрая я ударила по лицето пред смаяните й колеги и ученици.
Пострадалата Р.М. подала сигнал в ОД на МВР в Разград за инцидента.
Водещи
-
Жегите хподължават и днес, от 37° до 42°С в страната
Само на морето ще е по-поносимо - 30 - 33 градуса
22.07 | 08:00
-
Внезапно почина Тодор Славков
Внукът на Тодор Живков се отиде на датата, на която и майка му Людмила, и вуйчо му Владимир
21.07 | 23:58
-
Първан Симеонов: Проблемът на правителството е с прекаляването - оттук идват големите грешки
Енергията от 2020 г. не е изчерпана, търси си нов стопанин
21.07 | 18:00
-
Източeн хороскоп за втората половина на юли
Партии започват рокади и реформи, отпускарите ще се радват на повече екзотика, изчислява...
21.07 | 17:45
Най-четени
-
Внезапно почина Тодор Славков
Внукът на Тодор Живков се отиде на датата, на която и майка му Людмила, и вуйчо му Владимир
21.07 | 23:58
-
Хаджигенов за ареста на Благомир Коцев: Не можем да кажем, че това е чиста поръчка
Той заяви, че не може да приеме упреците към съда
21.07 | 10:00
-
Ваучерите за храна, издадени през 2025 г. в лева, ще могат да се ползват до края на тяхната валидност
Те ще бъдат конвертирани в евро на касата
21.07 | 13:00
-
В жегите: Без плаж - от 11 до 16 ч.
Не преяждайте и не пийте алкохол, не влизайте в морето след хранене, съветва лекар
21.07 | 10:15