Фадрома смаза работник в Сливен 28.11 | 10:16

Мъжът е в тежко състояние, с множество травми

От Филипа Тодева

38-годишен мъж от плевенско село е настанен в отделението по реанимация на МБАЛ "Д-р Иван Селимински”-Сливен в тежко състояние след трудова злополука.

Той бил притиснат от фадрома на обекта, на който работил, съобщават от лечебното заведение. Мъжът е с много тежка гръдна травма, контузия на белите дробове и на голям кръвоносен съд.

Състоянието му е стабилизирано, пациентът е в съзнание, контактен.

През изтеклото денонощие спешна помощ в болницата са потърсили 50 души, хоспитализирани са 25 от тях. Извършени са 13 операции и 8 раждания.

Водещи

Най-четени