Филмите от „Междузвездни войни“ ще бъдат оставени на „пауза“ 14.04 | 14:20
Tова обяви шефът на компанията „Дисни“

Филмите от "Междузвездни войни" ще бъдат оставени на "пауза". Това обяви шефът на компанията "Дисни" Робърт Айгър, цитиран БГНЕС. Той беше категоричен, че производственият график на популярната поредица драматично ще се забави след пускането на екран на режисирания от Джей Джей Ейбрамс последен епизод на сагата – "Възходът на Скайуокър".
Пред "Блумбърг" Айгър заяви: "Ще направим пауза, ще мине известно време, защото сагата за Скайуокър приключи с деветия филм. Ще има и други филми от "Междузвездни войни", но ще направим известна почивка."
Вероятно решението на "Дисни" е повлияно от не особено задоволителните бокс офис резултати през миналата година на "Соло: История от Междузвездни войни". Плановете за още подобни филми от вселената на "Междузвездни войни" също бяха оставени на "изчакване".
Коментарите на Айгър дойдоха малко след като продуцентът Катлийн Кенеди обяви, че макар Епизод 9 да е "кулминацията на сагата на Скайуокър", това не е краят на "Междузвездни войни".
"Знаехме, че в един момент ще трябва да приключим сагата – още преди да започнем работата по "Силата се пробужда". Сега търсим следващата сага. Не търсим просто следващата трилогия, а наистина търсим нещо, което ще продължи през следващите 10 години и дори по-дълго", заяви Кенеди.
Водещи
-
Асен Василев: Радваме се, че парламентът все решение да възстанови парламентарната група МЕЧ
Това заяви съпредседателят на ПП Асен Василев.
26.03 | 10:59
-
Партия "Величие" ще подкрепи предложенията за възстановяване на парламентарната група на МЕЧ
"Но ние сме против оставката на председателя на парламента Наталия Киселова", посочи...
26.03 | 10:29
-
Стотици хиляди хора се стекоха снощи в парка Сарачхане пред Голямата община на Истанбул
Днес общинският съвет на Истанбул трябва да избере временен кмет на мястото на Имамоглу.
26.03 | 10:15
-
14 ТЕЛК комисии в шест области временно спират приема на нови заявления
20 000 души чакат просрочени ТЕЛК решения в цялата страна
26.03 | 09:59
Най-четени
-
Времето всряда 2
Максималните температури ще бъдат между 15° и 20°, за Шумен максималната температура се очаква...
26.03 | 08:03
-
Евгени Минчев се срещна лично с руската посланичка Елеонора Митрофанова
Критика към вулгарното изразяване на мнение
26.03 | 08:24
-
Близо 60% от българите подкрепят изучаването на религия в училище
Мнозинството от българите (57%) одобрява въвеждането на предмет по религия като част от...
26.03 | 09:15
-
Случаи на насилие над животни през годините
Преди десетина дни България беше потресена от зверствата на двама души – 26-годишната Габриела...
26.03 | 09:30