Цар Киро остава под лекарско наблюдение 12.07 | 15:25
Има проблеми със сърдечно-съдовата система

Кирил Рашков е настанен в отделението по инвазивна кардиология на Окръжната болница в Пловдив. Това каза доц. Георги Йорданов, директор на лечебното заведение.
По думите му след направената медицинска експертиза на състоянието му, става ясно че трябва да остане под лекарско наблюдение още няколко дни, предаде агенция "Фокус". "Има проблеми със сърдечно-съдовата система", потвърди доц. Йорданов.
Кирил Рашков бе арестуван пред хотела му в Пловдив. На специална пресконференция от прокуратурата съобщиха, че Рашков е разследван за съпричастност към трима души търгували с амфетамин.
Вчера (11 юли) той беше обвинен за контрабанда на живак. Установено е, че силно действащото отровно вещество е било държано и транспортирано от Рашков с цел търговия.
Рашков е задържан за срок от 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор в рамките на който срок предстои да бъде внесено искане на мярка за неотклонение "задържане под стража".
Водещи
-
Александър Симов : МЕЧ се правят на ощипани тийнейджърчета
Острието на БСП коментира безпрецедентната ситуация от НС в петък
23.03 | 17:00
-
Папа Франциск се появи публично за пръв път от 5 седмици
23.03 | 16:40
-
НАП проверява и домашните майстори за укрити данъци
Приходната агенция наблюдава хиляди майстори, извършващи домашни ремонти, дали отчитат...
23.03 | 16:20
-
Радостин Василев: Киселова ми се обади и каза, че върху нея има жесток натиск
"Ако отрече, ще ѝ пусна да си чуе гласа", каза лидерът на МЕЧ
23.03 | 16:00
Най-четени
-
Съдът потвърди глоба от 180 хил. лева за ТЕЦ "Бобов дол"
Решението подлежи на касационно обжалване пред Кюстендилския административен съд
23.03 | 11:20
-
В МО се работи по законодателни промени за задължителна военна служба
Когато сме готови се надяваме да убедим депутатите да ни подкрепят, каза министърът на...
23.03 | 14:00
-
Мъж пострада при пожар в къща в Костиево
Той е получил изгаряния и е откаран с линейка в болница
23.03 | 13:40