Цветанов мисли да дава опоненти на съд 08.04 | 13:18
Имам готовност да заведа дела срещу хора, които с изказванията си по мой адрес преминаха границата, каза той
Проверката, която в момента тече срещу мен, ще покаже, че не съм извършил нищо незаконно. Истината в крайна сметка ще излезе наяве, но дали тогава ще получа извинение? В непрекъснат контакт съм с адвоката си и имаме готовност да заведем дела срещу хора, които с изказванията си по мой адрес преминаха границата на нормалното. Това съобщи пред журналисти във Велики Преслав зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов.
Той за пореден път обясни, че не е прикривал проверка срещу сградата "Златен век", а даже напротив – според изискванията на АПК е препратил сигнала на компетентните институции, тъй като вътрешната комисия в Народното събрание не може да прави проверки. "Разследването ще покаже, че моята сделка е започнала на много по-ранен етап и разликата, която съм доплатил, е много по-висока от тази, която се тиражира. Дори е двойно по-висока от цената на президентския апартамент", коментира той. Цветанов подчерта високият морален стандарт в ГЕРБ и попита защо БСП вместо да поиска оставките на хора с повдигнати обвинения от прокуратурата, партията дори ги поощрява.
Пред представителите на медиите Цветан Цветанов обясни, че ПП ГЕРБ от една година води подготовка за местните избори и говори с потенциални кандидати за кметове. "След края на европейските избори ще бъде направен анализ както на резултатите от работата на всички кметове от ГЕРБ, така и техният личен принос по време на европейската кампания", информира той.
Водещи
-
Топлото време продължава
Ще има висока разкъсана облачност, но от обяд слънце ще грее над цялата страна
12.12 | 08:00
-
Пътят на кабинета „Желязков“: От избирането до оставката
105-ото правителството встъпи в длъжност на 16 януари тази година, издържа по-малко от година
11.12 | 20:45
-
Румяна Коларова прогнозира - предсрочните избори ще са преди 22 март
Соцолиогът Елена Дариева посочи, че предизборната кампания вече е започнала
11.12 | 20:30
Най-четени
-
Топлото време продължава
Ще има висока разкъсана облачност, но от обяд слънце ще грее над цялата страна
12.12 | 08:00
-
ИТН с изявление след обявената оставка на кабинета
Тошко Йорданов предупреди, че решението за разпадане на управлението носи последици,...
11.12 | 14:45
-
Радостин Василев: ИТН или БСП да гласуват за падането на правителството
Василев отправи критики и към ДПС, подчертавайки, че „не трябва да се спекулира с етническата...
11.12 | 11:15