Шефът на АПИ към бащата на Сияна: Апелирам да даде конкретни имена на заплашвани служители 11.04 | 14:45
"Никой никога не е заплашвал или спирал служители на Агенция „Пътна инфраструктура“ да изразяват гражданската си позиция и да излизат на протест", пише той.
Председателят на УС на АПИ инж. Йордан Вълчев изпрати позиция до медиите заради твърдения на Николай Попов.
"Никой никога не е заплашвал или спирал служители на Агенция "Пътна инфраструктура" да изразяват гражданската си позиция и да излизат на протест", пише той.
"Апелирам г-н Николай Попов да даде конкретни имена на заплашвани служители, за да се извърши незабавна проверка. Моля да предостави наличната информация, с която разполага, на компетентните органи", пише още Вълчев.
Твърденията от г-н Попов бяха изнесени днес в ефира на Българската национална телевизия.
"Непрестанен натиск трябва да има към управляващите. Протестите са такава мярка", каза бащата по-рано по БНТ.
Вчера той е получил информация, че служители на АПИ са заплашвани да не ходя на протести. Попита дали това е нормално?
"Някаква мафиотска група си вилнее в АПИ и продължават да се случват тези свинщини. Не си мислете, че ще ви оставим така. Няма да стане тази работа. Явно оставките не са достатъчни. Няма да спра дотук", каза категоричен беше бащата на Сияна.
"Абсолютно безумие и липса на адекватност от държавата", допълни Попов.
Виновниците трябва да бъдат установени, заяви още той. Обърна се към прокуратурата с апел "да бръкнат по-надълбоко в кошера".
Водещи
-
Председател на наше НПО и още трима са задържани за престъпление
Заедно с актьор, гръцки модел и бивш военнослужещ от Френския легион, са вързали и държали...
23.10 | 21:00
-
Решено: Такситата в София с 18,6% по-високи цени от 1 януари
Столичният общински съвет одобри поскъпването
23.10 | 20:45
-
Бюджет'26: Ковид добавката отпада, вдигат вдовишките пенсии от 30% на 35%?
С първия бюджет в евро вероятно ще направят промени в пенсиите и осигурителните прагове
23.10 | 20:30
-
Военен пострада тежко при планирани парашутни скокове
Младши сержантът незабавно е транспортиран с военен хеликоптер в болница
23.10 | 20:15
Най-четени
-
Край на дългогодишната привилегия на Румен Радев да размахва укази над службите за сигурност
Ветото, което не уплаши никого
23.10 | 12:45
-
Спаси София: Ако картелът с боклука е проблем, защо таксиметровият картел не е?
„Ако ни е проблем картелът за боклука, защо не ни е проблем картелът при такситата?“, попита...
23.10 | 11:15
-
Проф. Кантарджиев подчерта, че е важно хората да се подготвят за сезона с няколко прости стъпки; грипът е близо
„До момента бяхме по-надолу в сравнение с миналата година, но сега случаите се увеличават“,...
23.10 | 10:45