Шефът на летище София хвърли оставка 28.06 | 10:56

Веселин Пейков е взел решението сам

От Кремена Бедерева

Веселин Пейков, изп. директор на летище София е подал оставка, съобщава БНТ.

Той бе назначен на поста на 1 юли 2011 г. Пейков е взел решението сам и го е представил на среща с министъра на транспорта Данаил Папазов.

На длъжността изпълнителен директор е назначен Христо Щерионов, който досега оглавяваше дирекция "Летищно осигуряване на полетите" в аеропорта.

По непотвърдена информация именно Пейков ще заеме шефското място в тази дирекция.

Водещи

Най-четени