В Полша вече крадат COVID-ваксини 27.01 | 14:23
Инцидентът е станал в частна поликлиника, задигнати са и други лекарства
Във Варминско-Мазурското войводство в Полша е извършена кражба на шишенца с ваксина срещу коронавирус, съобщиха днес от местната полиция, предаде БГНЕС.
Кражбата е извършена в частна поликлиника. При огледа е установено, че е извършен взлом, при който е било разбито стъкло на прозорец на клиниката. Установено е изчезването на три флакона с ваксина срещу коронавирус, т.е. 18 дози, както и на други лекарства.
На местопрестъплението работи следствена група, а ваксинацията на няколко предварително записани граждани е отложена. По информация на полските медии, кражбата на коронавирусна ваксина е първият такъв случай в страната.
Водещи
-
Хаджигенов: Радев е най-безполезният военен
"Политическият офицер Гълъб Донев говори за бюджета на държавата перо по перо", каза той
27.06 | 17:00
-
Никола Цолов влезе в топ 10 след инцидент в Австрия
Българският лъв преодоля удар от Дюрксен в първата обиколка и сътвори зрелищен възход, докато...
27.06 | 16:40
-
Зверската катастрофа в София: Кола се преобърна на бул. "България"
Инцидентът е станал в посока кв. "Бояна"
27.06 | 16:20
-
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел
Няма мерки за развитие и растеж, оценката му е тройка, коментира депутатът от ГЕРБ-СДС
27.06 | 16:00
Най-четени
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40
-
Военни колони на НАТО влизат в България: Започва голямо учение
Те ще прминават по републиканските пътища от днес до 12 юли
27.06 | 11:20
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00