В София: Зоопаркът и общинските музеи - с вход свободен 03.03 | 09:28
Поводът е 141-та годишнина от Освобождението на България
По повод Националния празник на Република България общинските музеи, галерии и зоологическата градина ще работят с вход свободен. Това съобщиха от пресцентъра на Столична Община.
С безплатен достъп ще работят Регионалният исторически музей – София, Софийската градска художествена галерия и парк-музей "Врана". На 3 март се навършват 141 години от Освобождението на България.
Гостите на музея за история на София ще могат да разгледат безплатно постоянната и временната експозиция в сградата на пл. "Бански" 1, както и археологическото ниво под базиликата "Света София".
Водещи
-
Посмъртно: Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Решението за присъждане на званието на Любен Дилов-син беше подкрепено от 42-ма общински...
26.06 | 11:30
-
Заедно с DARA: Карлос Насар става лице на България пред света
По време на срещата министър Димитров подари на Карлос Насар статуетка с българска роза, която...
26.06 | 11:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30
Най-четени
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в Министерския съвет
Приоритетно ще се идентифицират населени места с дефицит на водоизточници и компрометирани...
26.06 | 09:59
-
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София
Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник"
26.06 | 10:30