Баба Марта идва със слънце и високи температури 01.03 | 07:01
Термометрите ще се покачат до между 8 и 13 градуса

Предимно слънчево ще бъде времето в първия ден от месец март.
Температурите ще се повишат и максималните ще достигнат между 8 и 13°. Най-топло ще е в Югозападна България и в крайните североизточни райони.
Очакваните минимални температури са от 2 градуса в най-югозападните части на страната до 0° по Черноморието.
Ще духа слаб, в Дунавската равнина до умерен вятър от запад-северозапад, сочи справка на сайта на Националния институт по метеорология и хидрология към БАН.
Слънце ще грее и в планинските райони. Ще духа до умерен вятър от запад, северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 4°, на 2000 метра – около минус 3°.
По Черноморието максималните температури ще са в порядъка от 9 до 11°, температурата на морската вода ще е 5-6 градуса. Ще бъде слънчево със слаб вятър от запад, югозапад. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Водещи
-
Костадинов: Когато "Възраждане" получи властта, ще извади България от еврозоната
Протестите ни ще продължат и след 8-и юли, увери той
06.07 | 18:00
-
Далай Лама навърши 90 години
Хиляди последователи отбелязаха юбилея на духовния водач в подножието на Хималаите
06.07 | 17:40
Най-четени
-
Напусналият ПП Димитър Шалъфов описа поетапно корупциония скандал
Преди дни общинският съветник заедно с още трима свои колеги обвиниха партията в корупционни...
06.07 | 10:00
-
Рая Назарян: Опозицията се превърна във фабрика за неуспешни вотове
Това правителство преследва много упорито всички заложени цели, заяви тя
06.07 | 13:20
-
Трима загинали, след като кола се заби в заведение в Разград
Автомобилът е управляван от 19-годишен младеж
06.07 | 11:40