Kulinar-ни изкушения от кухнята на 3Бей 08.10 | 17:21
Компанията може да се похвали с още един сайт - гастрономичeския шедьовър Kulinar.bg

Лятото си отива и по всичко личи, че вече трябва да изоставим така обичаните разходки в парка, бири на открито и повечето "outdoor" занимания.
И ако сивите новини от синоптичните прогнози помрачават настроението и предразполагат към заседяване пред домашния "огън", групата на 3Бей.БГ може да се похвали с едно слънчево попълнение – кулинарния сайт Kulinar.bg, който отскоро е част от портфолиото ни.
В новия ни гастрономически шедьовър може да намерите не само разнообразни рецепти за вкусни манджички, но и много полезни съвети, да обменяте идеи и опит с форумците или просто да качите любимата ви рецепта от кухнята на баба, за да разберат и другите колко ви бива.
Ако нямате идея какво да сготвите с наличните ви продукти, няма проблем, избройте ги и Kulinar.bg ще ви предложи варианти за вкусни гозби.
Чудили сте се какво искат да ви кажат старите готварски книги с "една чаена чаша" или колко точно е една унция? Е, със специалния конвертор повече няма да ви се налага да умувате много-много.
А ако сте регистриран в сайта, можете не само да предлагате свои ястия и да показвате снимки на вашите шедьоври, но да отбелязвате и запазвате любимите си рецепти и предпочитаните кулинари сред останалите членове на сайта.
И така, нека кълцането, варенето, пасирането и декорацията започнат сега. Успех в кулинарните изкушения!
Водещи
-
Жена се самоуби след скок от 4-ия етаж на централен булевард в Бургас
Тялото й бързо е изнесено от платното, за да не шокира хората
15.04 | 14:10
-
10 лева на час за паркиране в центъра на Пловдив
Въвеждат се 3 зони с ограничен достъп
15.04 | 14:00
-
Джей Ди Ванс призова Европа да не бъде „васал“ на САЩ
Вицепрезидентът не иска европейците просто да правят това, което им кажат американците
15.04 | 13:30
-
Зрелищна акция на ГДБОП в столичен квартал, трима са задържани
Операцията е по линия наркотици
15.04 | 13:19
Най-четени
-
ДПС-ДПС решава дали да продължи подкрепата си за правителството на премиера Росен Желязков
В събота Ахмед Доган се завърна в резиденцията си в Бояна известна също така като „Боянските...
15.04 | 09:30
-
Някои видове мухъл са безопасни, като тези, използвани в производството на сирене
Но битовата плесен върху хляб или други продукти не се отнася за тях.
15.04 | 11:45
-
Шишков: Липсват 1000 км магистрали
Защо не се правят основни ремонти на опасните отсечки. На магистралата до морето отново всичко...
15.04 | 10:16