Антон Златанов се отказа да е шеф на "Гранична полиция" 16.06 | 19:30
Съображенията му за това са лични

Главен комисар Антон Златанов няма да встъпи в длъжност като временно изпълняващ длъжността директор на Главна дирекция "Гранична полиция".
Той се е отказал по лични съображения. Златанов счита, че не би могъл да изпълнява задълженията си без пълно обществено доверие, съобщиха от МВР.
Главен комисар Златанов разбира отговорността на директора на ГДГП с оглед и на присъединяването на България към Шенген и всички отговорни задачи пред дирекцията и счита, че ръководителят на структурата трябва да се ползва с пълното доверие на обществото.
Антон Златанов остава част от системата на МВР на поста, заеман до момента. Ръководството на министерството ще продължи да разчита на неговия експертен опит и професионализъм.
Водещи
-
НиЛо и Ники Михайлов се оженили на тайна церемония
Вече 19 г. пламти любовта между тях
18.05 | 15:30
-
Кметът Терзиев: Протестът на шофьорите е незаконен и несправедлив
Пети ден София е без наземен градски транспорт, метрото работи
18.05 | 15:00
-
Даниел Вълчев: В обществото нямаме консенсус кой труд колко струва
Деканът на Юридическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ се надява стачните действия да не...
18.05 | 14:00
Най-четени
-
Австрия е победителят на Евровизия тази година
Оперният певец JJ с емоционалната песен Wasted Love очарова милиони по света
18.05 | 10:20