Без вода в няколко столични района 06.10 | 07:10
Засегнати ще са части от кв. "Яворов", ж.к. "Толстой", кв. "Драгалевци" и "Манастирски ливади"
"Софийска вода” днес (6 октомври) временно ще прекъсне водоснабдяването в някои райони на столицата, съобщават от водното дружество.
Във връзка с изграждане на водомерна шахта в кв. "Яворов” днес се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 ч. на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на: ул. "Георги Марков”, ул. "Владимир Василев”, бул. "Михай Еминеску” и бул. "Цариградско шосе”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на кръстовището на ул. "Георги Марков” и ул. "Владимир Василев”.
Днес във връзка с изграждане на шахта за монтиране на устройство за регулиране на налягането във водопроводната мрежа на бул. "Рожен” в ж.к. "Толстой”, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на бул "Илиянско шосе”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени пред "Софарма”.
Във връзка с изграждане на шахта за монтиране на устройство за регулиране на налягането във водопроводната мрежа на ул. "Нарцис” в кв. "Драгалевци”, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 22:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на: ул. "Мащерка” - от ул. "323” до ул. "Крайречна”; по ул. "Нарцис” - от ул. "Лешникова гора” до ул. "Маестро Атанасов”; по ул. "Лешникова гора” - от ул. "Нарцис” до ул. "Папрат”; по ул. "Черни връх” - от ул. "Папрат” до ул. "Петър Динеков”; по ул. "Цар Крум” - от ул. "Лешникова гора” до ул. "Крайречна”; по ул. "Горска поляна” - от ул. "Лешникова гора” до ул. "Крайречна”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на кръстовището на ул. "Нарцис” и ул. "Лешникова гора”.
Във връзка с превключване на уличен водопровод в кв. "Манастирски ливади” днес се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на: ул. "Йордан Бакалов - Стубел”, ул. "Луи Айер” и бул. "Околовръстен път”.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на ул. "Йордан Бакалов - Стубел” - ъгъла с ул. "Луи Айер”.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода” АД на телефон 0700 12121.
Водещи
-
Виолета Комитова: За „Баба Алино“ няма друг начин освен събаряне
Дошъл е един чуждестранен инвеститор с поведение на бандит, на престъпник, коментира тя Олег...
11.06 | 20:45
-
ДАНС и службите знаят, къде е украинският гражданин Олег Невзоров
Това съобщи Румен Миланов от „Прогресивна България“
11.06 | 20:30
-
Жертва и много ранени след гонка с българска кола в Хърватия
Един мъж е направил опит да избяга, но е бил заловен, а друг се издирва
11.06 | 20:15
Най-четени
-
Трите церемонии по откриването на световното - къде, какво, как
Мексико ще даде днес старт на празненствата по случай световното първенство с церемония по...
11.06 | 10:15
-
Централният плаж в Слънчев бряг посреща туристи със "Син флаг" и това лято
Признанието се присъжда на ивици, които покриват строги изисквания за качество на услугите,...
11.06 | 10:59
-
Явор Златанов: Трябваше да избирам между живота си и бизнеса
Бизнесменът с изповед за „Осемте джуджета“
11.06 | 14:10
-
Вучич обяви, че планира да подаде оставка
Сръбският президент коментира и масовите протести на студенти и подкрепящи ги организации и...
11.06 | 12:00