Временна организация на движение в София заради заснемане на филм 21.11 | 07:50
Забранява се влизането на пътни превозни средства за максимум 3 минути за заснемане на кадър по ул. „Г. С. Раковски” между ул. „Ген Гурко” и ул. „Оборище”
Въвежда се временна организация на движение в София заради заснемане на филм, съобщиха от Столична община.
Забраняват се престоят и паркирането на пътни превозни средства на пътни превозни средства:
-от 8.00 ч. на 20 ноември до 00.00 ч. на 21 ноември на пл. "Николай Гяуров”,
-от 00.00 ч. на 21 ноември до 06.00 ч. на 24 ноември на пл. "Николай Гяуров”, като не се засягат местата в режим на служебен абонамент
-от 19.30 ч. на 22 ноември до 5.30 ч. на 23 ноември на площад "Княз Александър І”.
Забранява се влизането на пътни превозни средства в двете посоки с изключение на колите на масовия градски транспорт: от 23.00 на 20 ноември от 5.30 ч. на 21 ноември по:
- ул. "Раковски” между ул. "Московска” и ул. Ул. "Искър”
-бул. "Кн. Александър Дондуков” между ул. "Г.Бенковски” и ул. "11 август”.
-ул. "Врабча” между ул. "Париж” и ул. "Г. С. Раковски”;
от 20.00 ч на 21 ноември до 5.30 ч на 22 ноември по
-ул. "Аксаков” между ул. "Г. Бенковски” и ул. "Г. С. Раковски”
-ул. "Бенковски” между ул. "Аксаков” и бул. "Цар Освободител”
-бул. "Цар Освободител” между ул. "15- ти ноември” и ул. "Княз Александър І”
от 23 часа на 22 ноември до 5.30ч. на 23 ноември по
-бул. "Цар Освободител” между ул. "Г. С Раковски” и ул. "Княз Александър І”(
от 21 30 ч. на 23 ноември до 6.00 .ч на 24 ноември по:
-ул. "Оборище” между ул. "11-ти август” и ул. "Г. С. Раковски”
-ул. "Московска” между ул. "Г. Бенковски” и ул. "Г. С. Раковски”.
Забранява се влизането на пътни превозни средства за максимум 3 минути за заснемане на кадър с изключение на колите от градския транспорт от 23 часа на 22 ноември до 5.30 ч на 23 ноември:
- по ул. "Г. С. Раковски” между ул. "Ген Гурко” и ул. "Оборище”, от 21.30 ч. на 23 ноември до 6.00 ч. на 24 ноември по: ул. "Г. С. Раковски” между бул. "Кн. Александър Дондуков” и бул. "Цар Освободител”.
Забранява се влизането на пътни превозни средства за интервал от 10 минути до 20 минути за заснемане на кадър
от 20.00 ч. на 24 ноември до 6.00 ч. на 25 ноември по
-ул. "13 март” между ул. "Любен Каравелов” и бул. "Евлоги и Христо Георгиеви”,
-ул. "Любен Каравелов” между ул. "13 март” и ул. "Женева”
-ул. "Женева” между ул. "Любен Каравелов” и бул. "Евлоги и Христо Георгиеви” .
Забранява се движението на пътни превозни средства за интервал от 10 – 20 минути по време на заснемане на кадър от 18 00 ч на 27 ноември до 6.00 ч. на 28 ноември и от 18 ч. на 28 ноември до 6.00 ч на 29 ноември се по
-улиците в карето между ул. "Кукуш”, ул. "Билянини извори” и бул. "Сливница” в жк "Захарна фабрика” .
От 00.00 ч. до 5.30 ч. на 25 ноември ще се проведат снимки на обособеното трамвайно трасе в транспортния тунел на НДК както и на 100 метра преди и след края на тунела, като се пропускат трамвайните мотриси.
Забранява се влизането на пътни превозни средства за максимум от 3 минути за заснемане на кадър
от 3.00 ч. до 5.30 ч на 25 ноември по бул. "Проф. Фритьоф Нансен” между бул. "Евлоги и Христо Георгиеви” и бул. "Васил Левски” в посока бул. "Васил Левски” .
Забранява се влизането на пътни превозни средства за максимум от 1 минута време като се пропускат колите на градския транспорт от 00.00 ч. до 5.30 ч. на 25 ноември в транспортния тунел на НДК между кръстовище Петте кьошета и ул. "Г. С. Раковски” като се пропускат колите на масовия градски транспорт.
Водещи
-
Биляна Дудова ще се изправи срещу рускинята Амина Танделова в битка за сребърния медал
Българската националка и състезателка на СКБ „Юнак – Локомотив“ – Русе записа две победи от...
07.02 | 17:40
-
„БСП – Обединена левица“ подкрепя бойкота на супермаркетите
На 13 февруари в магазините не трябва да има купувачи, за да покажем, че няма да търпим повече...
07.02 | 17:20
-
Кабинетът "Желязков" замрази военното споразумение с Украйна
Това стана ясно по време на блицконтрола в Народното събрание днес
07.02 | 16:45
Най-четени
-
Росен Желязков: Важно е да увеличим приходите и да осветлим сивата икономика
Данните за последното тримесечие ще определят бюджетната рамка
07.02 | 12:45
-
МВР започва масирани проверки по пътищата
Министерството на вътрешните работи започва масирани полицейски операции по цялата...
07.02 | 10:30
-
Проф. Ангелов за вейповете: Битката ще е голяма, но няма да отстъпим и крачка назад
По думите му контролът ще се осъществява от подчинените на МВР органи.
07.02 | 12:30