Камерите продължават да дебнат 15.10 | 09:57

На три места в столицата денонощно работят три стационарни видеокамери

От Кремена Бедерева

Мобилните радари на КАТ се местят всеки ден.

На три места в столицата денонощно работят три стационарни видеокамери с денонощен режим на работа: на бул. "П. Яворов" в района на плувен комплекс "Мария Луиза", Околовръстен път в района на бензиностанция "Шел" и по бул. "Цариградско шосе" на Орлов мост преди спирката на МГТ.

Мобилни камери:

l бул. "Ботевградско шосе” - бензиностанция "Еко”
l бул. "Пушкин” - Околовръстен път
l Околовръстен път – магазин "Икея”
l бул. "Проф. М. Семов”, метростанция "Мусагеница”
l бул. "Ас. Йорданов” - зала "Армеец”
l бул. "Цариградско шосе”- срещу "Инфинити”
l Околовръстен път - Ботаническата градина
l бул. "Ломско шосе” 273
l бул. "Сливница”
l ул. "Житница” - гараж "Земляне”
l Пернишко шосе – бензиностанция "Лукойл”
l Пернишко шосе - Черният кос
l с. Долни Богров – ул. 35-а
l бул. "Ботевградско шосе”
l ул. "Обелски път” - метростанция "Обеля”

Стационарни камери:

l Бул. "П. Яворов”, в района на плувен комплекс "Мария Луиза”
l Околовръстен път в района на бензиностанция "ШЕЛ”
l Бул. "Цариградско шосе” – Орлов мост, вход преди спирката на МГТ.

Водещи

Най-четени