Ограничения в паркирането и престоя в София на 15 и 16 февруари 15.02 | 13:37
Ограниченията се въвеждат заради посещението на молдовския премиер

Във връзка с официалното посещение на молдовския премиер Владимир Филат в България на 15 и 16 февруари в София се забранява престоя и паркирането на пътни превозни средства както следва:
- на 15.02.2012 г. до отпадане на необходимостта на паркингите на "Шератон София хотел Балкан”; на локалното платно на бул.”Цар Освободител” между бул.”Васил Левски” и ул.”Св.Кл.Охридски”; на ул.”Д-р Христо Стамболски”; до отпадане на необходимостта на паркингите пред вход А3 и А5 на НДК.
- от 8.00 часа на 16.02.2012 г. до отпадане на необходимостта на бул.”Дж. Баучер” между бул. ”Черни връх” и ул. ”Златен рог”.
Забранява се влизането на пътни превозни средства в двете посоки при необходимост и по преценка на СДВР, както следва:
- от 16.30 часа на 15.02.2012 г. до отпадане на необходимостта по ул.”Лачезар Станчев” между бул.”Драган Цанков” и бул.”Д-р Г.М.Димитров”;
- от 11.00 часа на 16.02.2012 г. до отпадане на необходимостта по бул.”Джеймс Баучер” между ул.”Златен рог” и бул.”Черни връх”. Ще бъдат закрити паркинг "синя зона” и "служебен абонамент” за горепосочените време и места.
Водещи
-
Путин създава буферна зона по границата с Украйна
„Одобрихме създаването на необходима буферна зона за сигурност по нашите граници. Въоръжените...
22.05 | 20:40
-
Столична община наложи глоби в размер на над 164 000 лв. на двете сметопочистващи фирми
От Столична община припомнят, че през 2023 г. общият размер на санкциите, наложени на всички...
22.05 | 20:20
-
Димитър Ганев от Тренд: Целта на Румен Радев с референдума е по-дългосрочна
Инфлацията и високите цени са най-големият проблем за хората в последните месеци. Да не...
22.05 | 19:59
Най-четени
-
И 1 глас против в Европейския съвет, може да ни препъне към Еврозонта
Симен Дянков изрази изненада, че шефът на БНБ е коментирал темата, защото това не помага за...
22.05 | 13:50
-
Над половината българи подкрепят инициативата на президента за референдум за еврото
Това сочат резултатите от проучване на "Тренд"
22.05 | 11:00
-
Политолог: Румен Радев закъсна с правене на партия
Любомир Стефанов смята, че КС ще потвърди решението на Наталия Киселова за отхвърляне искането...
22.05 | 14:40