Пътните настилки в страната са сухи 07.09 | 08:42
До 10 септември затварят пътя Звъничево - Варвара

Пътищата от републиканската пътна мрежа са проходими, съобщиха от Съюза на българските автомобилисти (СБА). Пътните настилки в страната и автомагистралите "Люлин", "Тракия", "Хемус" и "Марица" са сухи.
Поради изграждане на конструкция за тежко движение при изхода за Стара Загора е въведена временна организация на движението на АМ "Тракия".
Затворени за движение остават проходите "Златица – Етрополе" и "Твърдица – Елена". Забранено е движението на товарни автомобили в Дюлински проход.
Поради профилактика е затруднено движението по пътя Гоце Делчев - Петрич - Златарево.
До 10 септември се затваря пътя Звъничево - Варвара. Обходният марщрут за Велинград е през Септемврийски ханчета - Варвара - п.в. на с. Братаница и с. Ветрен дол за Пазарджик - общински пътища през с.Мокрище - път І-8 през Пазарджик;
До 15 септември за времето от 06:00ч. до 22:00ч. се забранява преминаването на МПС с обща маса над 3.5т. по пътя Стара Загора – Сливен, като обходният маршрут е: Стара Загора - п.в.Мъглиж - Сливен.
До 30 септември се забранява движението на тежкотоварни превозни средства с ремаркета и полуремаркета, с повече от 2 оси, селскостопанска, земеделска и специализирана строителна техника по републиканските пътища І-клас, както и по магистралите на страната за времето от 16:00ч. до 22:00ч. за последния работен или предпразничен ден, както и за последния почивен или празничен ден. От 30.06.2011г. заповедта се отнася и за път II-55 между Велико Търново и Гурково.
До 30.10.2011 г. за ремонтни дейности се затваря пътя Варвара - гара Костандово. Обходът е през Белово - Юндола - Велинград или през Пазарджик - Пещера - Батак - Ракитово - Гара Костандово - Велинград.
Водещи
-
НАП проверява нередности при цените и касовите бележки
Ако установите и видите нередности, подавайте сигнали към НАП
16.09 | 17:40
-
Испания ще бойкотира следващото издание на Евровизия, ако Израел вземе участие
Макар и други европейски страни да са заплашвали да се оттеглят от конкурса, Испания е първата...
16.09 | 17:20
-
От днес са отворени данните за градския транспорт на София
Приложения и сайтове вече ще могат да показват в реално време след колко минути идва...
16.09 | 17:02
-
Ердоган сравни Нетаняху с Адолф Хитлер
Ердоган изрази надежда, че "фронтът на човечеството ще получи по-широка подкрепа" за Палестина...
16.09 | 16:45
Най-четени
-
Депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев отправи остри критики към Делян Пеевски
Критики към стила на управление
16.09 | 10:45
-
МОН подготвя нормативна уредба за езикова интеграция на ученици
Децата от малцинствените групи, които не разбират или слабо владеят български език от...
16.09 | 13:15
-
Желязков свиква първо заседание на Националния борд по водите в изпълнение на решението на Народното събрание
Целта на Националния борд по водите е да координира действията за преодоляване на водната...
16.09 | 09:45
-
Столичното дружество "Топлофикация София" потъва в още по-дълбока финансова криза
Веригата на задълженията продължава, тъй като "Булгаргаз" на свой ред дължи на...
16.09 | 10:59