Сваляйте старите винетки! 31.01 | 07:50
КАТ плаши с глоби по 400 лева при стар стикер на стъклото
Изтича срокът за подмяна на годишните винетки за автомобилите.
От КАТ предупреждават, че от началото на февруари при наличие на стара винетка на стъклото шофьорите ще бъдат глобявани с по 400 лева.
Предните стъкла нерядко остават със стикери от няколко предишни години. Вече при това положение водачите могат да бъдат глобени, дори ако имат и валидна лепенка на стъклото редом до старите, гласи законът.
Четири пъти скачат глобите за стари винетки, поставени и на камионите и автобусите.
Новите винетни стикери са в продажба от средата на декември 2010 г. могат да бъдат закупени от около 3300 пункта в страната, включително в пунктове на "Български пощи".
Водещи
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
Идеята за въвеждане на по-висок данък върху второто и третото жилище у нас предизвика бурни...
24.06 | 09:30
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52