Центърът на София без топла вода 27.09 | 09:40

Топлоподаването е спряно между бул. "Стамболийски", бул. "Витоша", ул. "Солунска" и бул. "Христо Ботев

От Кремена Бедерева

Поради авария на магистрален топлопровод ще бъде спряно топлоподаването към централната градска част на София между бул. "Стамболийски", бул. "Витоша", ул. "Солунска" и бул. "Христо Ботев.

Съобщението е на пресслужбата на "Топлофикация" ЕАД.

От дружеството уверяват, че е създадена необходимата организация и ще се работи до възстановяване на топлоподаването.

Водещи

Най-четени