Шофирайте внимателно! Пътищата са мокри и хлъзгави 02.12 | 08:25
Времето над страната е предимно облачно

Шофьорите трябва да си отварят очите на четири, да не превишават позволената скорост и да не забравят фаровете, съветват от Агенция "Пътна инфраструктура". Днес очакваме предимно облачно време с чести превалявания, а пътищата са мокри и хлъзгави.
Към момента пътните настилки в столицата са опасни дори при леко превишаване на скоростта. В града вали слаб дъжд. Спирките на масовия градски транспорт са обработени със сол срещу заледяване. Натоварен е трафикът по основните улици и булеварди, като бул. "Цариградско шосе”, бул. "Евлоги и Христо Георгиеви”, бул. "Ал. Малинов”, бул. "България”, бул. "Тодор Александров”, бул. "Околовръстно шосе”, бул. "Царица Йоана”.
Републиканските пътища са проходими. Пътните настилки са предимно мокри, на места частично заскрежени, обработени и опесъчени. Ограничена видимост поради мъгла до 50 м има в районите на Гълъбец и проходите "Троянски" и "Шипка". До 100 м е ограничена видимостта в област Смолян и районите на Омуртаг, Белокопитово, Паничково и Витиня, а до 200 м - в районите на Ивайловград, Леденика и Ришки проход.
Водачите на моторни превозни средства да се съобразяват с пътните условия, тъй като времето е предпоставка за инциденти.
Водещи
-
Светлин Тачев: От това как ще въведем еврото зависи ще се разместят ли политическите пластове
"Колкото повече издържи правителството, толкова повече ще задържи слизането на Радев на...
21.06 | 18:00
-
Скандални хубавици нахлуват в новия сезон на Биг Брадър
Сред тях е и Даниела Рупецова, станала известна в любовното риалити "Ергенът"
21.06 | 17:40
-
Почитатели на мистиката и изкуството се събират в с.Татул
Фестивалът "Нощта на Орфей" се провежда за 17-и път край Момчилград
21.06 | 17:20
-
От президента имат основание да се страхуват омръзналите политически лица и мутрите
Румен Редев не може да бъде лесно контролиран или дискредитиран, подчерта Соня Момчилова
21.06 | 17:00
Най-четени
-
Захариева: Надявам се да не сме на прага на Трета световна война, но рискът е голям
Тя заяви, че Европа отдавна е трябвало да увеличи военните си способности
21.06 | 12:00
-
ЕК: България не е изпълнила критериите за инфлацията през април 2025 година
Причината е повишаването на някои администрирани цени и данъци - такива, които се определят...
21.06 | 16:00