Втора катастрофа за днес с трамвай 6 в София 23.11 | 17:36

Пострадали за щастие няма

От Ралица Стоянова

След сутрушния инцидент с трамвай 6 до НДК, следобяд пак се случи катастрофа по линията на същия трамвай.

Това стана на изхода от паркинга на мол City Center, информира Булфото.

Според очевидци джип Toyota, излизайки от паркинга е отнел предимството на трамвая, който се движи по булевард "Арсеналски". Пострадали при катастрофата няма.

Сутрешната катастрофа беше по вина на трамвая, който мина на червено, но за щастие тежко пострадали и тогава нямаше.

Водещи

Най-четени