Дясната ръка на Радев: Кириле, иди си! 21.11 | 20:44
Шизофренично е - правиш коалиция, упс сглобка, с опонентите си, които си определил за мафия, за членове на коалиция „Магнитски“, арестуваш лидера на обвиняваната в далавери партия и след това заедно сядат на управленската софра, обрисува Димитър Стоянов

Политическата обстановка в България е тотално шизофренична, написа във Фейсбук секретарят на президента Радев и бивш министър на отбраната Димитър Стоянов.
Кириле иди си, призовава той съпредседателят на "Продължаваме промяната".
Ето какво написа още той:
"Правиш коалиция, упс сглобка, с опонентите си, които си определил за мафия, за членове на коалиция "Магнитски", арестуваш лидера на обвиняваната в далавери партия и след това заедно сядат на управленската софра.Председател на парламентарна група, мандатоносител, заплашва министри от собствения им кабинет!
Министри от кабинета обвиняват депутати в оказан натиск и влияние със служебно положение!
И ако до 2021 г. изпълнителната власт диктуваше какво да прави парламентът, то сега сме свидетели на непрекъсната намеса на парламента в дейностите на изпълнителната власт!
Конституция ли? А да, тя трябва да се промени защото така е казано в записа, а не защото е необходимо!
А министър-председателят послушно е навел главица и се съгласява с всичко! Няма доверие на този или онзи министър, пречи му президента, службите не са "негови" ….. Оправдания за абсолютно импотентното управление на калпавата сглобка!
И на края след днешното интервю по Нова, мога с чиста съвест да кажа това, което казах и през 2020 г. – Кириле иди си!"
Водещи
-
Фон дер Лайен: От началото на войната 1/3 от оръжията в Украйна са идвали от България ВИДЕО
Тя посети най-голямото държавно военно предприятие в страната
31.08 | 19:36
-
Турски медии: Пациент почина, защото България не допусна линейка между „Капъкуле” и „Капитан Андреево”
Според публикациите медицински екип изчаквал близо 20 мин. за разрешение, което така и не било...
31.08 | 18:00
-
Ивелин Михайлов пред руски медии: Как да помогнем на Украйна - в България някои семейства нямат течаща вода
Според него в България всеки, който не е съгласен с проевропейския или пронатовския курс, е...
31.08 | 17:40
Най-четени
-
Костадинов: Няма да подпишем вота на недоверие на ПП-ДБ, но ще гласуваме срещу кабинета
По думите му Урсула фон дер Лайен "не е канена и не е желана" у нас
31.08 | 12:00
-
Фон дер Лайен: Путин не се е променил и няма да се промени, той е хищник
През последните 25 години той започна четири войни, подчерта председателят на Европейската...
31.08 | 16:40
-
Никола Николов-Паскал е дал показания срещу Асен Василев и Бойко Рашков
Той бе пуснат под гаранця от 50 хил. лв.
31.08 | 10:20