На оплетени в зависимости хора няма да позволя да си измиват ръцете с мен. Това написа във Фейсбук Калин Стоянов, бивш вътрешен министър и настоящ водач в листата на "Ново начало" в София - област за предстоящите избори на 27 октомври.
"Бездомното и неваксинирано кученце на Радев – Иван Демерджиев, отново е философствал в ефир", пише още той.
Публикуваме останалата част от текста му без редакторска намеса:
"Очевиден е стремежът МВР да бъде управлявано от удобни патерици, независимо, че вече са се провалили в това си амплоа. Ето няколко неоспорими факта за самопредлагащия се за постове господин:
По време на неговото "управление" един пирон не е осигурил за МВР; синдикатите в министерството искаха срещи, но явно те за него бяха под нивото му и нямаха честта да се срещнат с него.
За сметка на това обаче, 2 дни преди да освободи поста вътрешен министър, същият този Демерджиев подписа допълнително споразумение по сериозна обществена поръчка, с което натовари бюджета със сумата от 82 милиона лева, а уж прави всичко в името на доверието към публичната власт. Накрая излиза, че всички ние трябва да плащаме.
И да не забравяме, че в резултат на некадърното управление на Демерджиев, живота си загубиха шестима достойни служители на МВР в повърхностната му битка с нелегалната миграция.
Подобни образи нямат място в Новото начало за България!
Защото в политиката всяка дума има значение. А липсата на морал и достойнство не отскоро разяждат обществото ни. Обща отговорност е да не бъдем безразлични.
P.S. В кръвта му е дезинформацията, а в ума – фалшивите новини. Що е то?".
Водещи
-
Израелските военни сили значително разшириха контрола си в ивицата Газа
Противоречиви гледни точки
07.04 | 17:59
-
Почина още един от пострадалите при пожара в Кочани
Трагичната новина беше обявена от македонския министър на здравеопазването Арбен Таравари.
07.04 | 17:45
-
За пръв път в историята на медицината, мъжка контрацепция без хормони навлиза в етап на сериозни клинични проучвания
Други проекти за мъжка контрацепция
07.04 | 17:30
-
Сняг затрупа щъркеловите гнезда в село Белозем
По думите му щъркеловите семейства не са обезпокоени сериозно от снежната обстановка и...
07.04 | 17:15
Най-четени
-
15 737 са чуждестранните студенти, които учат у нас през 2024 г.
През 2024 г. почти 9 000 чуждестранни студенти идват от страни извън Европейския съюз, а почти...
07.04 | 10:45
-
Протест срещу убийствата на пътя се провежда пред Съдебната палата в София
Предвидено е оттам протестът да мине през Министерството на правосъдието и парламента....
07.04 | 09:45
-
Рая Пеева оставила Явор Бахаров заради по-добър мъж
В резултат на това тя дори пропускала обещаващи професионални възможности
07.04 | 12:15