Слави и Радев инсталираха нещото Генчовска, за да вкарат Петков в капан 20.06 | 09:00
Радев е бесен, че премиерът се е усетил и не е влязал в клопката им, която са плели няколко месеца тримата, Радев, Слави и чиракът им нещото Генчовска, пише Петър Бояджиев

Политическият затворник, а после и политически емигрант, политик и анализатор Петър Бояджиев, изрази мнението си за случващото се у нас и действията на външната министърка в оставка Теодора Генчовска и изобщо цялата какофония около Северна Македония.
ЕТО КАКВО НАПИСА ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ:
Какво констатираме днес. Нещото, което беше поставено от Слави Трифонов и Румен Радев за външен министър, е участвало вече няколко месеца в завера заедно със покровителите си да вкарат в капан Премиерът и да свалят по този начин правителството, като обвинят Кирил Петков в национално предателство, че действа зад гърба на Парламента. За щастие Кирил Петков се е усетил и МС взе решение преди няколко дни проблемът да се решава директно между Председателството на ЕС и Българският парламент. Капанът не успява, въпреки, че и Радев и Слави яко подгряваха публиката.
През това време нещото е лъгало и Председателството на ЕС. И какво виждаме днес. Нещото излиза с обширно съобщение, където казва България приветства конструктивният подход на Франция и след това надълго и нашироко ги сучи, не знаещо как да се измъкне от конфузното положение в което се е вкарало само, онова нещо. наричано министър и натоварено от Радев и Слави да свърши мръсната работа по заверата. Разбрахте ли сега, защо подлецът Радев се нахвърли срещу Кирил Петков, че не бил куриер на Франция и че не бил изготвил свое предложение. Радев е бесен, че Премиерът се е усетил и не е влязал в капана им, който са плели няколко месеца тримата, Радев, Слави и чиракът им нещото Генчовска.
Водещи
-
Радостин Василев: Нови избори трябва да има
В Конституционния съд има някакъв проблем с това да се стигне до справедливо решение,заяви той
11.03 | 19:16
-
За шофиране след употреба на алкохол: Глоба 500 лв. за певицата Дебора
Наложена й е също 1 година "лишаване от свобода“, което се отлага с 3 годишен изпитателен...
11.03 | 19:00
-
Чакъров: Изявлението на КС доказва, че има зависимости в институциите.
От „Демокрация, права и свободи” - ДПС настояват цялата истина по казуса да бъде разплетена и...
11.03 | 18:30
Най-четени
-
Влизането на 20-годишната Йоана Илиева разтърси "Ергенът" 2
40-годишният ерген бе шокиран от влизането на младото момиче.
11.03 | 09:30
-
ДПС: Нека не се заблуждаваме – Пеевски не действа сам
Обвинения в координирани действия
11.03 | 09:59
-
Пеевски: ЦИК опорочава и поставя под въпрос законността на изборите
"Отстояването на държавността и законността на всеки един демократичен избор не може да бъде...
11.03 | 08:59