Григор Димитров отпадна на US Open 03.09 | 11:36
Българинът навакса изоставане от два сета, но все пак напусна турнира
Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да си уреди среща с шампиона в откритото по тенис на САЩ.
Спортист номер 1 на България можеше да срещне Марин Чилич (Хърв) в третия кръг на US Open в Ню Йорк, но загуби 3:6, 6:7 (2:7), 6:2, 6:4, 4:6 от Михаил Кукушкин (Каз).
Този мач бе поредното доказателство за слабия сезон на Димитров. Несигурен на корта, без идея за правилните решения в трудни ситуации и прекалено много грешки, когато го натискат с дълбоки топки на бекхенд. А този мач можеше да бъде спечелен, ако не бе необяснимият спад в началото на последния сет.
Миналата година Димитров отпадна на 1/8-финал на US Open.
Водещи
-
Служители от държавната администрация излизат на протест
Искания за финансово обезпечаване
26.06 | 12:59
-
НСИ: Болести на кръвообращението причиняват най-много смъртни случаи
Ръст при новообразуванията
26.06 | 12:45
-
Костадин Костадинов: Корупцията в България наистина убива хора
Повод за декларацията му станаха скорошните тежки инциденти по републиканската мрежа, при...
26.06 | 12:30
-
Край на два ремонта по АМ "Тракия", влиза в сила забрана за тирове
Също днес се възстановява движението и между 282-и и 287-и км в област Ямбол.
26.06 | 12:15
Най-четени
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Посмъртно: Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Решението за присъждане на званието на Любен Дилов-син беше подкрепено от 42-ма общински...
26.06 | 11:30
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59