Григор вярва на хората до себе си 04.07 | 10:15
"Просто не играх добре днес"
Григор Димитров отпадна от "Уимбълдън”, но загубата от Ришар Гаске (Франция) не е повод за промяна в екипа на спортист номер 1 на България. Поне засега.
"Просто не играх добре днес. Имах твърде много възможности да върна пробива в първия сет, мисля, че вторият сет беше много оспорван, в него също имах шансове. Но изпуснеш ли тези възможности, особено на трева, става много трудно да се върнеш в играта, а и той показа добър тенис. Не крия, че съм разочарован, но в същото време не съм с наведена глава, защото виждам известен прогрес в играта ми. Сега трябва да си почина малко и след това да отново да изляза на корта", сподели Димитров.
Водещи
-
Още пет търговски вериги се включват в националната инициатива „Кошница с грижа“ в подкрепа на потребителите и на българските производители
Инициативата е с хоризонт от минимум 6 месеца и предвижда отстъпка от най-малко 15% спрямо...
22.06 | 14:45
-
Безплатна медицинска помощ на плажа? Имате право, но с условие
По думите ѝ този ценоразпис трябва да бъде обявен и на страницата на Министерството на...
22.06 | 14:30
-
България е първа в ЕС по поскъпване на горивата през май
Цените на горивата и смазочните материали у нас са се ускорили през май, след като през април...
22.06 | 14:15
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30
-
Партията с неформален лидер Васил Божков се е саморазпуснала
Седалище и адрес на управление на "Център" беше къщата на Божков на улица "Московска" 43.
22.06 | 13:15