Гришо излиза срещу Радек Щепанек в Базел 23.10 | 12:30
Мачът между двамата е тази вечер и ще започне не по-рано от 21:00 часа българско време
Днес шампионът от Стокхолм Григор Димитров излизa на корта за първия си мач от силния турнир в Базел, който е от категорията ATP 500.
22-годишният хасковлия е поставен под номер 8 в основната схема, а негов съперник на старта е чешкият ветеран Радек Щепанек (№45 в световната ранглиста), като двамата не са се срещали никога досега.
По програма двубоят между Димитров и Щепанек е четвърти на Централния корт в Базел и ще започне не по-рано от 21:00 часа българско време. Хубавата новина за родните фенове на тениса е, че мачът ще може да се проследи на живо в интернет.
При евентуална победа Гришо ще си осигури 18 275 евро от наградния фонд и 45 точки за световната ранглиста, а в следващия кръг ще играе с първата ракета на Украйна Александър Долгополов, който отстрани Кени дьо Шепе след победа с 6:4, 6:4.
При успех и над украинеца Димитров ще играе със своя идол и местен любимец Роджър Федерер, стига разбира се швейцарецът да не допусне изненадващо поражение във втория кръг.
Водещи
-
Атанас Пеканов: Прекратихме манипулирана при кабинета "Желязков" схема в МРРБ
"Секторът на хазарта трябва да бъде минимизиран", заяви вицепремиерът
26.07 | 18:00
-
Джигит се похвали в социалките с 220 км/ч по автомагистрала "Тракия"
Максимално разрешената скорост по АМ "Тракия" е 140 км/ч
26.07 | 17:20
Най-четени
-
Радан Кънев: Номинацията на Йотова цели да няма коректив на управлението на Радев
В коментар на управлението на кабинета "Радев", лидерът на ДСБ посочи, че то има много малка...
26.07 | 14:30
-
Гюров: Решението за кандидатиране за президент не трябва да се взема припряно
"Хората не протестираха срещу бюджета на кабинета "Желязков", за да получат още от същото",...
26.07 | 12:00
-
Демерджиев: Между истината и спекулациите, има голяма разлика!
Така той коментира изявлението на Хамид Хамид
26.07 | 10:20