Лятото подтиква малчуганите да майсторят 25.07 | 11:52
Започва безплатно лятно училища за изкуства в столицата

Безплатно лятно училище за изкуства се организира в София. Заниманията ще започнат на 26 юли от 10:00 ч. и ще продължат до 20:00 ч. пред Народния театър "Иван Вазов".
Инициативата е в рамките на културно-образователен проект "Детски музей на колела". Идеята на проекта е децата да се включат безплатно в редица творчески работилници, които ще им представят по забавен начин историята на световното изкуство.
Ателиетата включват теоретична и практическа част, като под формата на игра децата се запознават с осем различни периода от историята на световното изкуство. Преподаватели в програмата са дипломанти и студенти в Националната художествена академия, предаде БТА.
Водещи
-
Синдикати: Готови сме отново за стачка в градския транспорт
Синдикатите са против сливането на транспортната система в едно дружество.
20.05 | 09:45
-
Защо не трябва да държите плодове и зеленчуци заедно
Как да използвате етилена в своя полза?
20.05 | 09:30
-
След двучасов разговор между Путин и Тръмп: Русия е готова за преговори с Украйна
Според Си Ен Ен обаче Тръмп е провел телефонен разговор с украинския лидер, преди да се обади...
20.05 | 08:59
Най-четени
-
Метрото продължава да работи с допълнителни влакове въпреки възстановеното движение на наземния транспорт
Шестдневна блокада
20.05 | 08:45
-
След двучасов разговор между Путин и Тръмп: Русия е готова за преговори с Украйна
Според Си Ен Ен обаче Тръмп е провел телефонен разговор с украинския лидер, преди да се обади...
20.05 | 08:59