Търново ще си има "Ключ за Велико Търново" 30.11 | 20:32
Справочникът ще излиза два пъти в месеца, с идеята да стане ежеседмично
Община Велико Търново поема една нова инициатива, издаването на информационно-справочно издание "Ключ за Велико Търново", съобщава Север.бг.
Отдавна е било необходимо издание точно с такъв информативен характер. Справочникът ще излиза два пъти в месеца, с идеята да стане ежеседмично.
В изданието ще бъде представен културният афиш на Велико Търново, защото в града се случват много събития, които не получават гласност. Брой 2 ще излезе в средата на декември и там ще бъде представена Новогодишната програма.
Изданието ще се разпространява абсолютно безплатно, то ще има книжен и електронен вариант и ще бъде двуезично - на български и на английски език. Всеки хотел трябва да го разпростанява с цел да се популяризира културата пред чуждите туристи.
Тази книжка ще даде възможност на жителите и гостите на Велико Търново на имат пълен достъп до културния календар на града.
Водещи
-
Борисов: Ако президентът не наложи вето на закона за "Лукойл", още на следващия ден ще назначим особен управител
Той коментира и думите на държавния глава, че ако целта на управляващите беше да не затвори...
12.11 | 09:59
-
Президентът с критика към управляващите за действията им по казуса с рафинерията
Румен Радев с критика към управляващите във Фейсбук.
12.11 | 09:45
-
Многопрофилната болница в Благоевград търсят млади лекари
Отделенията, където се наблюдава недостиг на специализанти са това по Анестезиология,...
12.11 | 09:30
-
Александър Вучич: Всички се готвят за война
Според държавния глава на западната ни съседка, знаците за предстоящ конфликт стават все...
12.11 | 09:15
Най-четени
-
Цената на дизеловото гориво в България се повиши с близо 10 стотинки за литър само за десет дни
Икономически ефект
12.11 | 08:59
-
Александър Вучич: Всички се готвят за война
Според държавния глава на западната ни съседка, знаците за предстоящ конфликт стават все...
12.11 | 09:15
-
Нови щамове на грип идват от чужбина, български лекар съветва: Ако се пазим и се имунизираме, може да няма грипна епидемия
Според думите на проф. Христова през зимния сезон ще доминира грипът от тип А.
12.11 | 08:45