Добричлия падна от 3 метра височина 28.06 | 14:28
Мъж на 50 години е в критично състояние след падане от близо 3 метра височина в Добрич, съобщи пресцентърът на Областната дирекция на МВР.
Мъжът е открит в безпомощно състояние на площад "Демокрация" в центъра на града. Пострадалият е паднал близо до фонтан, под нивото на площада, където има подземен паркинг и заведение.
Мъжът е транспортиран с тежка гръдна и черепно-мозъчна травма в болница "Света Ана" във Варна. Животът му е в опасност, казаха от областната дирекция.
Полицията разследва обстоятелствата около инцидента.
Водещи
-
Спестяване или капан: Какво се случва, когато карате със зимни гуми в жегите
Повишен разход на гориво на бензиностанцията
25.06 | 12:45
-
Димо Дренчев: Ще плащаме за винетки повече от Румъния
"Възраждане" иска облагане на банковите свръхпечалби и хазарта
25.06 | 12:30
-
КЗК погна летище „Васил Левски“ - София за прекомерно високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2
В тази връзка Комисията ще извърши задълбочен анализ на пазарната структура, условията за...
25.06 | 12:15
-
Новият бюджет предвижда скок в цените на тютюневите изделия
Минимален праг за облагане
25.06 | 11:45
Най-четени
-
"Майчинството не е милостиня": Майките спират да мълчат "пред фалшивите обещания" и излизат на протест на 1 юли
Основните искания на майките включват:
25.06 | 10:45
-
Новият бюджет предвижда скок в цените на тютюневите изделия
Минимален праг за облагане
25.06 | 11:45
-
Затварят ключов участък от околовръстното на Солун
Пътят ще бъде блокиран в района на пътния възел Пилея – Панорама още от 23:00 ч. в петък.
25.06 | 10:59
-
Нови правила за добавката за "клас" влизат с бюджет 2026
Кабинетът въвежда почасово изчисляване на трудовия стаж
25.06 | 08:44