Жега ви е? Разхладете се с безплатна вода 15.08 | 10:48
Столична община ще раздава минерална вода на три места в града
Столична община организира раздаване на минерална вода във връзка с високите температури на три места в града от 13.00 часа, съобщават от общината.
Вода ще се раздава на площада при храма "Св. Неделя", пред пилоните на НДК, на Орлов мост - на кръстовището на бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" и "Цар Освободител".
Водата ще бъде раздавана до изчерпване на количествата.
Водещи
-
Тимчо Муцунски очаква извинение от България за Мицкоски
Поводът е "публичното оповестяване на дипломатическа нота с информация за членове на...
24.06 | 16:00
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
-
Тир премаза лека кола край с. Зимница: Две деца и възрастен мъж загинаха
Други трима ранени са настанени в болницата в Ямбол
24.06 | 15:20
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15