Започва строежът на байпаса за водата на Перник 31.01 | 18:22
За целта се спира преминаването по пътя между Големо Бучино и Перник
Започва изграждането на водопровода, който да свърже ВиК-системите на София и Перник и чрез който изпадналият във водна криза град се очаква да я преодолее. Това стана ясно от съобщение на АПИ. От там отбелязват, че до средата на февруари се ограничава движението по 1,2-километров участък от третокласния път III-1801 Големо Бучино - Перник, поради изграждането на водопровода на Перник. За извършване на необходимите строителни работи се спира движението в участъка от разклона за с. Люлин до отбивката за регионалното депо за битови отпадъци.
Обходният маршрут е АМ "Струма" - общински път до с. Люлин – път III-802 Дивотино - Перник.
Водещи
-
Рюте към Путин: Владимир, ще се защитим
Генералният секретар с послание към руския лидер
26.06 | 17:59
-
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
От края на април индексът на тържищните цени е намалял с около 14 на сто
26.06 | 17:40
-
Заради ниски изкупни цени и липса на пазар земеделци унищожават реколтата си от зеле
Производителите на зеленчуци настояват за спешни мерки
26.06 | 17:20
-
Инфлуенсърът Стоян Колев със закана: Отмъщението е сигурно
Той е под домашен арест, съдът смята, че няма да се укрие
26.06 | 16:59
Най-четени
-
Край на два ремонта по АМ "Тракия", влиза в сила забрана за тирове
Също днес се възстановява движението и между 282-и и 287-и км в област Ямбол.
26.06 | 12:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
НСИ: Болести на кръвообращението причиняват най-много смъртни случаи
Ръст при новообразуванията
26.06 | 12:45
-
Служители от държавната администрация излизат на протест
Искания за финансово обезпечаване
26.06 | 12:59