Никол заряза Гришо, но още го обича 20.04 | 13:13
Двамата искат различни неща от живота в момента
Никол Шерцингер и Григор Димитров вече не са двойка, съобщи британският таблоид "Sun". Според изданието, певицата е решила да скъса с българската тенис звезда заради нежеланието му да създаде семейство с нея и да имат деца.
Шерцингер е на 37 години, а Гришо на 24. Източник на "Sun" обясни, че Никол наистина обича Димитров, но категоричното й желание е връзката им да стане сериозна, а тенисистът не е готов за това.
Сексапилната британка и Григор станаха гаджета през есента, но известно време отричаха това. Именно "Sun" първи разкри, че "двамата са сляпо влюбени един в друг". За първи път те се появиха заедно на тенис турнира в Бризбейн по Нова година. Тогава те не криеха чувстваха си, държаха се за ръце и се целуваха.
Бившата изпълнителка от групата "Pussycat Dolls" сега таи някакви надежди, че Гришо, след като поживее малко сам, може да преосмисли решението си и да поиска ръката й. "Тя се надява, че тенисистът все пак може да се върне с предложение за брак", допълни източникът на "Sun".
Преди да се влюби в снажния хасковлия, Никол Шерцингер имаше продължителна седемгодишна връзка с пилота от Формула 1 Люис Хамилтън.
Водещи
-
Непотвърдено: Арестуваха областния лидер на ДПС в Бургас Христо Широков
Това твърди регионално интернет издание
14.07 | 20:45
-
Георги Кандев: Никога не съм искал подкуп
Той публикува позиция във Фейсбук, в която отговаря на отправени през последните дни обвинения...
14.07 | 20:30
-
Случаите на рак в световен мащаб ще продължат да нарастват
Бедните държави ще бъдат засегнати най-тежко, счи доклад на СЗО
14.07 | 20:15
Най-четени
-
Европрокуратурата разследва схема за ДДС измами за близо 47 млн. евро с връзки към България
Разследването обхваща мрежа от дружества в Гърция, България, Кипър и Чехия, а властите са...
14.07 | 13:30
-
Спират топлата вода в София за цяла седмица
Спирането на топлоподаването ще засегне следните квартали
14.07 | 09:45
-
Проф. Тодор Кантарджиев: Само един от 200 ухапани от заразен комар може да направи усложнение
Проф. Кантарджиев посъветва българите, които ще пътуват до Гърция, да ползват репеленти.
14.07 | 12:45
-
Иван Шишков изригна за Северозапада: Това е геноцид! Пътят до Видин е път на позора (ВИДЕО)
Започват ремонти на окаяната инфраструктура, министърът вади всички договори
14.07 | 14:30