Двете тежко пострадали при „Лесово“ жени вече са в стабилно състояние 11.10 | 09:26
Все още обаче са под наблюдение в реанимацията
Жизнените показатели и на двете пациентки, които бяха транспортирани с правителствения самолет "Стартан" от болницата в Ямбол до "Пирогов", са стабилни. Те продължават да са поставените под активно мониториране, реанимационен контрол и високоспециализирани интердисциплинарни грижи в Клиниката за интензивно лечение на "Пирогов", съобщиха от болницата.
От там припомнят, че екип в състав от д-р Г. Георгиев - шеф на КИЛ, травматолозите д-р Д. Тодоров, д-р Д. Петков и м.с. К. Бойкова в петък отлетяха по спешност до Ямбол и обратно към спешната университетска болница "Пирогов", за да осигурят медицинските грижи по време на транспорта по въздух на тежко пострадалите при катастрофата между микробус и камион.
Водещи
-
От 5 лева до 20 евро: Спекула и в цените на чадър и шезлонг на различните плажове у нас?
Къде колко струва?
04.06 | 18:00
-
Румен Радев: България и Гърция са здрава ос на стабилност и гарант за европейската перспектива на целия регион
Задълбочаването на сътрудничеството между България и Гърция в сферата на културата, науката и...
04.06 | 17:40
-
До три пъти по-скъпо: Вижте как родните зеленчуци се превръщат в лукс по магазините 2
Драстично поскъпване по Черноморието
04.06 | 17:20
-
Изчезнал на Еверест планински водач шерпа беше открит жив след седмица в неизвестност
Това сложи край на спасителна операция в момент, когато вече имаше опасения, че той може да не...
04.06 | 16:45
Най-четени
-
Български евродепутат с предложение за прикрепените капачки към бутилките
Общественото недоволство срещу европейската директива
04.06 | 14:15
-
Манипулация на НВО, за да не пада успехът на училището: На родители на "слаби" ученици им е предлагано да не пускат децата си на матура
Довод за премахването на НВО
04.06 | 11:15
-
ДБ предлага освобождаване на пенсионерите в МВР и край на партийните калинки в администрацията
Търговете за частните болници вече са внесени, посочи той.
04.06 | 12:45