Остава тежко състоянието на четирима пострадали при катастрофата между автобус и кола в София 15.08 | 16:00
Трима са настанени в „Пирогов“, двама - в тежко състояние, каза министърът на здравеопазването Силви Кирилов.

Остава тежко състоянието на четирима пострадали при катастрофата между автобус и кола в София.
Трима са настанени в "Пирогов", двама - в тежко състояние, каза министърът на здравеопазването Силви Кирилов.
Двама пострадали са в реанимация, състоянието им остава тежко и критично, съобщи началникът на ВМА генерал-майор проф. д-р Венцислав Мутафчийски.
15 дни книжка - 6 нарушения! Кой е шофьорът, влетял с кола в автобус
Той обясни, че един е по-слабо пострадал, а друг от пациентите, докарани снощи, е освободен поради несъществени наранявания.
"Ние трябва от ранна детска възраст да се възпитаваме в спазване на правила", коментира министър Кирилов по повод инцидентите по пътищата.
Тази нощ около 1:46 ч. на телефон 112 бе получен сигнал за тежко транспортно произшествие на бул. "Възкресение" и бул. "Константин Величков" в столицата между кола и автобус на градския транспорт.
При инцидента един човек е загинал, а седем са пострадали. От СДВР уточниха, че една от версиите, по които се работи за тежкото произшествие, е несъобразена скорост. Образувано е досъдебно производство.
Водещи
-
Нинова: Управляват ни абсолютно неграмотни хора
По повод смъртта на детенцето, паднало от парашут, седнаха да пишат наредба, която вече...
23.08 | 15:00
-
Тома Биков: Путин и Тръмп на масата, останалите са меню
23.08 | 14:00
-
Защо е полезно да държим лимон на нощното си шкафче
Вижте какви са ползите за здравето
23.08 | 13:40
Най-четени
-
Майката на загиналото при парасейлинг дете с тежка изповед
Очаквам да има наказани, да се знае кой е виновен, а ние сме обречени, изплака почернената...
23.08 | 12:00
-
Световната банка препоръчва актуализация на имотния данък
Да отпадне данъчната отстъпка от 50% за основното жилище, реформата да се случи до две години
23.08 | 10:00
-
Брюксел отпуска на Киев допълнителна помощ от 4,05 млрд. евро
От началото на руската инвазия през 2022 г. ЕС и неговите държави членки са обещали на Киев...
23.08 | 10:20