Пореден случай с пиян лекар 10.02 | 19:15
Пациенти сигнализираха за пияна лекарка в Александровска болница
Пациент сигнализира за лекарка, която се е появила на работа в Александровска болница в София във видимо нетрезво състояние, съобщава bTV.
Жената е офталмоложка, а по думите на пациента е говорила трудно и е лъхала на алкохол.
За случая е съобщил Марио Владимиров, който е придружавал баща си до очния кабинет. Когато пристигнали в клиниката, лекарят, който бил на смяна, препоръчал да изчакат негова колежка, която трябвало да застъпи нощна смяна, защото познавала пациента от предишен преглед.
По думите на Владимиров лекарката е падала, а по лактите и колената й имало кални следи. Лицето й било ожулено.
Пациентите съобщили, че не искат да бъдат прегледани от лекарката, но въпреки това тя настояла да има помогне. След опит да покаже, че е трезва, лекарката обяснила, че пациентите не я разбират, както и че си има проблеми. Това е потвърдено и от колегите й, с които тя работи вече 20 години. По думите им това е първият подобен случай.
Началникът на клиниката е извикал друг колега, който да замести пияната жена, като тя самата била изпратена вкъщи.
Водещи
-
Евгений Кънев: Радев се очертава като истинска катастрофа за България
Нетът е пълен с гняв, подигравки и мемета на премиера, отбеляза той
18.07 | 18:00
Най-четени
-
Демерджиев: Българската прокуратура е доста колеблива в действията си
Вътрешният министър проведе срещи в САЩ заради охраната на границите и санкциите по закона...
18.07 | 11:00
-
Петър Витанов: Радев беше категоричен - България на този етап няма място в „Коалицията на желаещите”
Ние имаме интерес, особено в енергийната сфера. Украйна търси възможност за захранване на...
18.07 | 09:45
-
Тодор Тагарев: Румен Радев върви срещу българския национален интерес
Трябва да се дефинира какво означава национален интерес, коментира бившият военен министър
18.07 | 12:21