Психолози и психиатри помагат на свидетелите на атентата на летище "Сарафово" 23.07 | 16:21
Гражданите, които имат необходимост от специализираната помощ на екипите, могат да посетят кабинетите в Центъра за психично здраве - Бургас

Екипи от психолози и психиатри от Бургас вече оказват необходимата психологическа помощ и подкрепа на хората, които са станали свидетели на терористичния акт на летище "Сарафово”, съобщават от Министерството на здравеопазването.
Дейността на екипите се организира от РЗИ – Бургас съвместно с Центъра за психично здраве и Областната дирекция "Социално подпомагане" в града.
Гражданите, които имат необходимост от специализираната помощ на екипите, могат да посетят кабинетите в Центъра за психично здраве - Бургас или да се обърнат към мобилните групи на Областната дирекция "Социално подпомагане", които да ги посетят на място. Екипите на Центъра за психично здраве се намират в сградата на лечебното заведение - гр. Бургас, ж.к. "Лазур", "Парк-езеро", тел. 056/816-301, мобилен тел. 0879 292064.
За връзка с мобилните екипи на Областната дирекция "Социално подпомагане" през седмицата, нуждаещите се могат да се обърнат към РЗИ - Бургас на тел. 056/807-302, а през почивните дни – на мобилен тел. 0879 505252 – д-р Цанова.
Водещи
-
След двучасов разговор между Путин и Тръмп: Русия е готова за преговори с Украйна
Според Си Ен Ен обаче Тръмп е провел телефонен разговор с украинския лидер, преди да се обади...
20.05 | 08:59
-
Метрото продължава да работи с допълнителни влакове въпреки възстановеното движение на наземния транспорт
Шестдневна блокада
20.05 | 08:45
-
Наземният транспорт се връща по улиците след шестдневна блокада
Изтощителна транспортна криза
19.05 | 17:59
-
Инфлацията в България през април 2025 г. е 2.8% на годишна база
Най-ниските годишни темпове бяха регистрирани във Франция (0,9%), Кипър (1,4%) и Дания (1,5%)
19.05 | 17:40
Най-четени
-
Васил Терзиев заяви категорично, че няма как да отговори на искането на протестиращите служители
"За мен да кажеш, че си слязъл от 400 на 300 лв. искане не е отстъпка", поясни Терзиев и...
19.05 | 11:15
-
Борисов: В моя мандат сме вдигали с 62% заплатите на работещите в транспорта
"Гарантирам, че ГЕРБ не участва в тези протести", подчерта той.
19.05 | 14:00
-
Синдикатите обявиха безсрочна стачка: Ще се събира подписка и метрото да спре работа
Това обявиха синдикатите след среща с местната власт
19.05 | 11:04