Зона за фламинго в новия център за защита на животните в Добрич 15.09 | 20:56
Общината е обявила обществена поръчка за изграждането на центъра
Център за защита на природата и животните ще бъде изграден в град Добрич. Общината е обявила обществена поръчка с три обособени позиции за срок от 180 дни.
Обществената поръчка е свързана с изграждане на ветеринарна лечебница, стопанска сграда и сграда за поддръжка и охрана; изграждане на територия за обитаване на кафяви мечки и оформяне на храстовидна растителност в централната зона.
Предвижда се и разширение на съществуващо езеро със зона за фламинго; преустройство в преходна волиера за фазани, морски свинчета и папагали.
Гаранцията за участие в обществената поръчка е между 1950 и 4360 лв., в зависимост от обособената позиция, пише още econ.bg.
Срокът за получаване на документацията за участие е до 17 часа на 14 октомври 2011 година. Цената на конкурсната документация е 20 лева.
Срокът за получаване на офертите за участие е 17:00 часа на 24 октомври 2011 г. Самите предложения ще бъдат отворени в 10:00 часа на 25 октомври 2011 г. в Малката заседателна зала на община Добрич.
Пълния текст на обществената поръчка може да видите тук.
Водещи
-
Пътят на кабинета „Желязков“: От избирането до оставката
105-ото правителството встъпи в длъжност на 16 януари тази година, издържа по-малко от година
11.12 | 20:45
-
Румяна Коларова прогнозира - предсрочните избори ще са преди 22 март
Соцолиогът Елена Дариева посочи, че предизборната кампания вече е започнала
11.12 | 20:30
-
Заловиха змия до театъра в Смолян - припичала се на зимното слънце
Твърди се, че е усойница
11.12 | 20:15
Най-четени
-
ИТН с изявление след обявената оставка на кабинета
Тошко Йорданов предупреди, че решението за разпадане на управлението носи последици,...
11.12 | 14:45
-
Радостин Василев: ИТН или БСП да гласуват за падането на правителството
Василев отправи критики и към ДПС, подчертавайки, че „не трябва да се спекулира с етническата...
11.12 | 11:15
-
Радостин Василев: Гражданите очакват да се проведат избори
Правителството не беше свалено от опозицията, а от гражданското общество, заяви лидерът на МЕЧ
11.12 | 18:16