И смолянчани излязоха по улиците 24.02 | 13:04
Към шествието постоянно се присъединяват още хора
В Смолян започна протестът срещу високите сметки за ток, информира агенция "Фокус".
Недоволните смолянчани тръгнаха от сградата на Театъра и се насочиха към стария център на Смолян, където от трибуна ще бъдат направени изказвания.
Към шествието постоянно се присъединяват още смолянчани. Организаторите твърдят, че точно това се целяло чрез движението на протеста.
Протестиращите родопчани развяват българския трикольор, носят табели и скандират "EVN е мафия" и "Долу провокаторите", в същото време се чуват и призиви "България" и "Хайде, народе, събуди се!".
На място няма сериозно полицейско присъствие. Патрулен автомобил съпровожда шестващите, като е отцепено движението от Новия към Стария център в Смолян.
Водещи
-
Ето какво време ни очаква до 2 юли, според НИМХ
Днес ще е слънчево и горещо с максимални температури между 31° и 36°, в София - около 31°
27.06 | 09:00
-
Рюте към Путин: Владимир, ще се защитим
Генералният секретар с послание към руския лидер
26.06 | 17:59
-
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
От края на април индексът на тържищните цени е намалял с около 14 на сто
26.06 | 17:40
Най-четени
-
Ето какво време ни очаква до 2 юли, според НИМХ
Днес ще е слънчево и горещо с максимални температури между 31° и 36°, в София - около 31°
27.06 | 09:00
-
Край на два ремонта по АМ "Тракия", влиза в сила забрана за тирове
Също днес се възстановява движението и между 282-и и 287-и км в област Ямбол.
26.06 | 12:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59