Изтръгнаха банкомата на общината в Бобошево 13.06 | 11:25
Не е изключено крадците да останат на сухо, защото вътре може и да няма пари
Нагли бандити изтръгнаха цял банкомат, за да го оберат. Инцидентът е станал тази нощ в Бобошево. Машината е била монтирана в сградата на общината.
Сигналът в полицията е подаден към 2:00 ч., предаде Нова телевизия. Все още не е ясно дали в машината е имало пари и колко. Полицията е на място и разследва случая.
Водещи
-
Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в Министерския съвет
Приоритетно ще се идентифицират населени места с дефицит на водоизточници и компрометирани...
26.06 | 09:59
-
Мондиал 2026: Турция победи САЩ с късен гол
Въпреки резултата южните ни съседи си стягат багажа
26.06 | 09:30
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Слънчево време с летни температури до 35 градуса
Следобед са възможни локални гръмотевични бури
26.06 | 08:00
Най-четени
-
Слънчево време с летни температури до 35 градуса
Следобед са възможни локални гръмотевични бури
26.06 | 08:00
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Мондиал 2026: Турция победи САЩ с късен гол
Въпреки резултата южните ни съседи си стягат багажа
26.06 | 09:30
-
DARA ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Предвижда се да бъдат заснети клипове и рекламни материали с известни българи, които могат да...
25.06 | 15:20